УВАГА! Ви знаходитесь в оптовому інтернет магазині GARDEN-LINE.
Цей товар можна замовляти тільки ОПТОМ від 10шт
Вдалих Вам покупок!
Системний фунгцицид для захисту дерев, кущів, овочів і винограду.
Діюча речовина:
тиофанат-метил (500 г/л)
Препаратная форма:
концентрат суспензії (КС)
Упаковка:
30 мл, 100 мл
Класифікація ВООЗ:
III клас (помірно токсичний)
Як працює препарат?
Тиофанат-метил блокує дихання клітин гриба, затримуючи вироблення мікотоксинів — отрути гриба, які і є причиною хвороб рослин.
Як це відбувається?
Тиофанат-метил належить до хімічної групи MBC (метил бензімідазол карбаматів), HRAC група B1 (інгібітор синтезу бета-тубуліну). Тубулін — білок, з якого побудовані мікротрубочки грибкових клітин. Саме тиофанат-метил (його метаболіт — карбендазим) пригнічує розвиток і утворення ростових трубочок, сприяє порушенню поділу ядер клітин, впливає на формування аппрессория і блокує ріст міцелію.
Наскільки швидко діє препарат?
Завдяки формуляції (концентрат суспензії, а не порошок) препарат за 30 хвилин проникає всередину рослини і починає діяти на збудника вже протягом перших діб після обробки.
Що отримуємо в результаті?
Захист 360 (з ранньої весни до осені)
Системна: поглинається рослиною і переміщається по судинній системі акропетально (до вершини), тому ідеально захищає новий приріст; добре проникає на протилежну сторону листа і через восковий шар хвойних, захищаючи весь аркуш (хвою).
Профілактична: при застосуванні профілактично, препарат запобігає інфікуванню рослин, тобто утворення ділянок, слабких і схильних до проникненню хвороботворних патогенів; блокує проникнення грибних патогенів у рослини через рани після обрізки (інших механічних та природних ушкоджень), що дуже важливо в ранньовесняному захисту садів та винограду; працює при температурі від 5-7 С, тому є кращим продуктом для першого весняного контролю хвороб, що розвиваються після перезимівлі (особливо иголкопады хвойних і борошнисті роси плодово-ягідних культур).
Лікувальна: за рахунок атома S в молекулі препарат володіє посиленим протигрибковою і фитотоничным ефектом (допомагає рослині запустити регенеративні процеси і подолати захворювання).
Рівень безпеки — зелений
- низька токсичність: період напіврозпаду тиофанат-метилу на листках яблуні 15 днів, листі винограду — 12.
- не знижує активність микробиопрепаратов
- не фитотоксичний для рослин при використанні в рекомендованих нормах, не змінює забарвлення плодів, не пригнічує дріжджові гриби і не впливає на ферментацію вина.
- для бджіл репеллентные протягом 20 хв після обробки, їх не можна ізолювати при застосуванні препарату до масового льоту.
Искоренящая обробка — це обробка рослин в період спокою. Цей спосіб застосовують для боротьби з хворобами багаторічних культур (плодових, ягідників і винограду). Їх мета — придушення зимуючих стадій збудників хвороб, які знаходяться на рослинах, рослинних рештках і в грунті. Для цього використовують спеціальні препарати викорінюючої дії, в рекомендаціях яких виробники відзначають осінні обробки. Наприклад, збудник парші яблунь зимує у формі телеоморфы на опалому листі. У деяких випадках можлива зимівля грибниці на уражених пагонах. Аскоспори є первинним джерелом зараження рослин навесні, тому яблуні захищають від парші, профілактичними (попереджувальними) обробками ранньою весною, в самому початку утворення плодових тіл збудника хвороби. Більш пізні обприскування малоефективні, а іноді навіть прискорюють процес дозрівання і виліт яких. Там, де в ранньовесняний період було пропущено обробку і перитеції вже сформовані, викорінюючи обприскування слід обов'язково провести восени. Важливо знати, що при обробці плодово-ягідних рослин і винограду в період спокою витрати робочої рідини на одиницю площі необхідно збільшувати, так збудники хвороб знаходяться у важкодоступних місцях (під корою, на опалих і висохлому листі і гілках, у ґрунті тощо ), а отже культури і пристовбурови кола необхідно рясно покрити розчином препарату
Культура |
Спектр |
Хвойні (самшитові, соснові, кипарисові, тисові), барбарис та інші декоративні культури |
Шютт звичайне і сніжне, склерофомоз (верхове висихання), склеродерриоз (верховий рак або склеродериевый рак сосни), трахеомікозное в'янення (фузаріоз) ялівцю, диплодиоз (суха гниль або відмирання верхових пагонів), інші грибкові всихання хвої і пагонів, плямистості листя |
Плодові дерева (яблуня, груша, персик, вишня, інші) |
Борошниста роса, парша, монолиоз, кокомікоз, курчавість листя |
Виноград |
Оїдіум, сіра гниль, профілактична захист від ескі (апоплексії лози) та эутипоза (всихання рукавів) |
Овочеві (пасльонові, капуста, огірки, перець, цибуля) |
Борошниста роса, біла і сіра гниль, фузаріоз і вертицилез (в'янення), альтернаріоз (суха плямистість) |
Ягідні кущі (суниця, смородина, аґрус, малина) |
борошниста роса, сіра гниль, рамуляриозу (біла плямистість листя, черешків, квітконосів), ризоктоніоз (чорна коренева гниль), антракноз (чорвона плямистість листя) |
тиофанат-метил в суміші з сіркою (препарат Скутер) ефективний для стерилізації (протоки) ґрунту від грижі капусти.
Також, не забудьте додати до препарату фунгіцид Парацельс для захисту хвойних культур від іржастих грибів (пухирцевих іржа хвої, сосновий вертун, смоляний рак).
Норми витрат 15 мл на 5 л води (на одне середнє дерево).
Період застосування:
Хвойні — рекомендується 3 обов'язкових та обробки : навесні (березень — квітень) та восени (жовтень).
Виноград — рекомендується 3 обробки : перша обробка до цвітіння, потім, якщо погода сприяє розвитку сірої гнилі, відразу після цвітіння (перед змиканням кистей, на початку дозрівання (фарбування) ягід) та через 14-20 днів ( дана обробка препаратом Сальто пригнічує також антракноз виноградної лози (виразки схожі на «пташиний очей») і чорну листову плямистість (ескориоз ) < /strong> Плодові дерева — рекомендується 3 обробки : перша по зеленому конусу або при порозовенія бутонів, далі — відразу після цвітіння і при розмірі ягоди 50% від звичайної величини.
Кстати, сложное название — полистигмоз — часто называют красной пятнистостью, или ожогом листьев. Болезнь поражает сливу, черешню, алычу, миндаль Данное заболевание сегодня очень распространено в садах Днепропетровской, Донецкой, Харьковской, Запорожской, Николаевской, Одесской, Киевской и Закарпатской областей. В последние годы в кроне дерева поражается до 10-20% листьев, в отдельных садах до 60%. Первые красные пятна на листьях появляются через 1-1,5 месяца после начала выбрасывания сумкоспор (конец апреля — май-июнь). Частые дожди больше способствуют маосвому развития болезни. А вот, г Ирка глеоспориозна гниль — это грибковое заболевание, повреждает плоды перед уборкой и является наиболее угрожающей грибковой болезнью на период хранения. На яблоках появляются вдавленные четко очерченные коричневые пятна. Во время хранения пятна начинают быстро увеличиваться, мякоть приобретает горький вкус. Если не защитить плоды, то можно потерять все яблоки, заготовленные на зиму.
Ягодные кусты — рекомендуется 2 обработки: до цветения (по первым 3-6 листьях) и после сбора урожая.
Овощные культуры — 2 обработки : опрыскивание начинают при появлении симптомов заболевания
Кількість обробок: хвойні, плодово-ягідні та виноград — 3; овочеві — 2.
Період очікування — 20 днів.
Захисна дія — 3 тижні.
Тиофанат-метил (TPM) являє собою видатний бензимидазольний фунгіцид, що володіє унікальним поєднанням профілактичних, лікувальних і системних фунгіцидних властивостей.
- Ціна: 29,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.