МІНІМАЛЬНИЙ ЗАКАЗОК — МЕШОК 25КГ!
Цінується за здатність швидко відростати й нарощувати велику (найбольщий серед хрестових сидератів) зелену масу в холодні осінні та весняні періоди. Найкращий для сидерації — рапс. Посіяний наприкінці літа, осені та весну він нарощує багато зелені, яка зрізається під розсаду томатів, перцю, баклажанів та ін. Однак, озимий ріпак найвимогливіший серед хрестовоколірних сидератів до умов вирощування.
Зелене добриво. Після розкладання в ґрунті біомаса ріпака стає легкозасвоюваним добривом, а ґрунт поповнюється органікою, гумусом. Збагачує ґрунт органічною речовиною, фосфором і сіркою. Рапс неабияк поступається бобовим сидератам за вмістом азоту. Ефективно поглинає поживні елементи з верхніх шарів ґрунту, запобігаючи їх вимиванню в ґрунт.
Вирощування. & nbsp; Озимий ріпак (сидерати або корм) вирощують як попередник розсадних культур. Під час весняного посіву зелену масу нарощує, але не цвіте. Яровий дозріває до &if; відкісної зрілості на місяць пізніше, зате він менш вимогливий до умов вирощування. За сезон можна встигнути виростити ріпак і зрізати його двічі-тричі, у такий спосіб забезпечивши землю поживними речовинами та мікроелементами, а також забезпечивши високу мікробіологічну активність ґрунтів. в Центральних і західних районах озимий ріпак сіють у 2 декаді серпня. У Південних — у 3-й декаді серпня. У разі пізніших термінів ріпак може погано перезимувати, а за більш ранніх — випити під снігом. На зиму має увійти заввишки 25 см, з 6-8 листям. Яровий ріпак висівають із кінця березня до серпня та зрізають до цвітіння або скошують у компост. Перші посіви врожайніші. Сіють і влітку. На зелений корм і добрива сіють 150 г на сотку (ширина міжряд 15 см). Під час посіву вручну або посіву влітку ярового ріпаку — 200 г на сотку. Глибина 2-3 см. Почву розкішну. На насіння і для медозбору сіють із шириною міжрядів 30-45 см.
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴
- Мінімальне замовлення: 50 шт.